wall biz

tal_tutka

טל טוטקה, קופירייטר

קופיריטר, איש תוכן וקריאטיב, עבד במשרדי הפרסום הגדולים בארץ ויצר קמפיינים עבור חברות מובילות במשק הישראלי.

Sigal Raichman (2) (Custom)

סיגל רייכמן

shay_barel

שי בראל

בן 41, נראה מקסימום 40 ,אב לשני ילדים מקסימים, אדיר והילה, איש תוכן וקריאטיב בנשמתו. הוציא לאור אוסף סיפורים קצרים למבוגרים וספר ילדים בשם “הארמון השקוף״.
כשיגדל הוא רוצה להיות צלם צלילה.

orli-1-250x250

אורלי רונן, בעלים וניהול קריאטיב

אשת קריאטיב בלב ובנשמה, יזמית ויוצרת,אחרי כמעט שני עשורים בעולם הפרסום, פרשה כנפיים והקימה את Wallis במטרה להכניס משמעות לעשייה,את הידע והניסיון מעולם הפרסום והמיתוג מביאה אורלי אל תהליך היצירה שמתחיל בבריף ומסתיים בקירות מדברים ולקוחות מחייכים.

moshe_goldstein

GOLDVISION פתרונות דפוס מתקדמים

GOLDVISION הינה שותפתה העסקית של wallis ומספקת פתרונות דפוס מיוחדים ואיכותיים על כל מגוון החומרים. למשה גולדשטיין, מנכ״ל החברה 20 שנות ניסיון בתחום. השילוב של איכויות ההדפסה והחומרים הייחודיים של GOLDVISION ביחד עם העיצובים הבלעדיים של wallis יוצר סטנדרט חדש של עיצוב.

shiran

שירן קונסרי

קשה לדמיין נוף יותר פסטורלי מאשר זה של חופי הכנרת, מיקום מושלם לנפשהשל מעצבת מוכשרת בטירוף. אנחנו מדברים על שירן, מול הנוף הקסום הזה, היצירתיות פשוט מתפרצת ממנה החוצה.

udi_goren

אודי גורן,צלם

צלם גיאוגרפי, מרצה, מורה ואמן עם אג’נדה, צילומיו של אודי מתארים את סיפורן שלהפינות הנשכחות, של הרגעים הקטנים ושל נופים עוצרי נשימה מהארץ ומהעולם. עבודתיו פורסמו בתערוכות ומגזינים רבים בארץ ובעולם.

dganit_artman

דגנית ארטמן

דגנית ארטמן מתמקדת בצילום אומנותי ובצילום תנועה.
עבודותיה התפרסמו במגזינים ובגלריות בארץ ובעולם.

galli

גלי לוי, צלמת

מתמחה בפורטרטים ובצילומי רחוב ומגוונת את סגנון חייה בגיחות למקומות אקזוטיים ומרתקים בעולם במטרה לגלות, לחקור ולתעד אנשים ותרבויות צילומיה מאפריקה מככבים במגזין מסע אחר החודש וצילומים נוספים פורסמו בנשיונל ג’אוגרפיק ובמגזין היוקרתי ווג.

itay_magen

איתי מגן, צייר

יש אנשים שיכולים לחיות חיים שלמים ולא לדעת מה בעצם הייעוד שלהם בחיים. למזלו של איתי, הוא גילה בגיל 40 שהוא צייר. אם אתם לא מאמינים, תעשו טיפונת גוגל עליו, הציורים המדהימים שלו, מדברים בעד עצמם.

yaniv_levi

יניב לוי, צלם

צלם הופעות במה ופורטרטים מזה כ – 4 שנים. נהנה מעצם חווית הצילום. מתמקד בעיקר בהופעות מוסיקה ומחול. מחפש בצילום את החוויה הטבעית. למד צילום ומדיה דיגיטלית במשך 3 שנים.

15879596_10210823864688270_1142931233_n

סלי בן דויד

סלי בן אריה ,צלמת סטילס בת 28 מתל אביב.
עוסקת בעיקר בצילום פורטרטים .
מתמחה בצילומי אומנות שחקנים ותדמית .
חובבת במיוחד צילום שחור לבן, קונטרסטי וייחודי.
בין היתר אוהבת קעקועים ,מוזיקה טובה וכתיבה .

michal_lutzzatto

מיכל לוצאטו, צלמת

אוהבת לעצור את הזמן ולתעד את מסעותיה ברחבי העולם, צילומיה מאופיינים באלמנטים מהמזרח הרחוק, צבע, וטכניקות צילום ועיבוד שמקנות לרבים מצילומיה תחושה של ציור. צילומיה של מיכל הוצגו במספר מגזינים ואתרים נחשבים בארץ ובעולם, ובקרוב יוצגו בתערוכה בארץ.

Yonit-2016-2621_cut-ps-Custom

דיקלה פאינרו, צלמת

צלמת של טבע, אנשים והשילוב ביניהם.
אני אוהבת לצלם טבע על כל גווניו ובכל סוגי התאורה הטבעית. זה קסום בעיני איך כל שינוי בעונה, במזג האוויר ובשעה גורם לטבע להשתנות ואני מאמינה שהטבע עוזר להוציא את המיטב שבנו והופך כל צילום לקסום יותר.

Shmuel Simon (1) (1) (Custom)

שמואל שמעון

Dima Mogilevsky (1) (Custom)

דימה מוגילבסקי